Wybierz schody dopasowane do Twojego wnętrza

Stolmark jest to firma wykonująca usługi stolarskie w Trójmieście i okolicach, tworząca wyjątkowe projekty schodów. Dobierz to, co najlepiej pasuje do Ciebie i Twojego wnętrza! Jako jedna z niewielu  firm oferują wykonanie schodów w odpowiednim rozmiarze. Jeżeli nie wiesz co będzie najlepszym rozwiązaniem, to chętnie doradzą jak dobrać rozmiar i materiał, które posłużą do sfinalizowania oczekiwanego projektu.

Sprawdź stronę firmową.

Postaw na Stolmark – to niezawodny producent schodów

Przede wszystkim – wkładają serce i energię w zlecane im projekty. Zawsze słuchają oczekiwań klienta, aby dostosować schody do jego wszystkich potrzeb i założeń. Mogą Ci zaproponować wykonanie schodów z wielu rozmaitych materiałów. Najczęściej wybieranymi przez klientów rozwiązaniami są schody:

  • drewniane
  • betonowe
  • szklane
  • dywanowe

Podczas wymyślania planu domu wiele osób zastanawia się jaki rodzaj schodów wybrać, tak aby pasowały do kompozycji całego pomieszczenia. Schody pełnią rolę ogniska każdego domu i dużo zależy od ich prezencji. Ważne jest by dobrać odpowiedni rodzaj, tak aby schody stanowiły modny dodatek, bez przytłaczania całego pomieszczenia.  Po wybraniu odpowiedniego kształtu pora przemyśleć nad rodzajem tworzywa, z którego zostaną wykonane. Masz do wyboru pełno niezwykłych projektów, które nadadzą charakteru wnętrzu. Częstym rozwiązaniem są schody drewniane. 

Piękne i funkcjonalne schody – jakie wybrać?

Podstawą schodów każdej konstrukcji jest {materiał z których|tworzywo, z którego) są one zrobione. Odpowiednio dobrane tworzywo gwarantuje trwałość na długie lata oraz może dodać wnętrzu charakteru. Klasycznym i najpopularniejszym, a także tradycyjnym surowcem jest drewno. Schody wykonane z drewna są doskonałym wyborem dla fanatyków ciepłych pomieszczeń, tworząc piękny rodzinny nastrój. Coraz większą popularnością cieszą się też mocno rustykalne wnętrza, gdzie doskonale nada się naturalne drewno. Pomyśl nad wyborem schodów z metalu, jeżeli jesteś zwolennikiem minimalistyczne wnętrza. Metal kreuje nieco  bardziej poważny i chłodny klimat. Znajdując się we wnętrzu, który prezentuje styl industrialny, z pewnością poczujesz powiew nowoczesności.

Schody dywanowe, są połączeniem schodów drewnianych i metalowych. Są w sporej części wykonane z drewna, przy czym zachowują minimalizm. Jeżeli zależy Ci na otrzymaniu efektu trwałej kompozycji to bardzo dobrym wyborem będą schody betonowe. Są niezwykle trwałe i będa pasowały do pomieszczeń o męskich wykończeniach, budynków gospodarczych, a także przestrzeni publicznych. Schody szklane są dedykowane przede wszystkim do współczesnych i oświetlonych przestrzeni. Te rozwiązanie z cała pewnością nadaje artystycznego charakteru.

Dobierz odpowiednie balustrady

Niezależnie od schodów, które wybierzesz to z całą pewnością szklane balustrady będą wkomponowywać się do każdego ich rodzaju. Wprowadzą do Twojego domu  supernowoczesny styl zachowując przy tym użytkowość. Gdy rozpoczynasz budowę lub odświeżenie domu, trzeba pamiętać o balustradach, ze względu na bezpieczeństwo rodziny.